Kleo ARTer Ego

Kleo ARTer Ego – witamy w zespole DT :)

Kleo ARTer Ego

Dzień dobry! Dziś chciałabym przedstawić Tobie naszą nową członkinię w DT, Beatę – Kleo ARTer Ego, którą możesz śledzić między innymi na jej cudnym profilu na instagramie 🙂 Miałam wielką przyjemność poznać Kleo na żywo i bardzo się cieszę, ze tak pozytywna osoba dołącza do naszego zespołu – oficjalnie witamy w naszych szeregach 🙂

Beata będzie gościć na naszym blogu dwa razy w miesiącu, więc serdecznie zapraszam do śledzenia jej poczynań 🙂 A teraz nie przedłużając zostawiam Cię w rękach naszej nowej projektantki:

W ramach mojej pierwszej inspiracji postanowiłam wykonać dwa tagi. Nadchodzi świąteczny czas, a przecież nie każdy musi być mistrzem pakowania prezentów. Czasami zdarza się też tak, że prezenty mają szalone formy i nieregularne kształty. W takiej sytuacji doskonałym dodatkiem będzie właśnie wykonany ręcznie Tag, bądź po polsku zawieszka, czy bilecik prezentowy. Dodadzą one niepowtarzalnego uroku. Do wykonania tych świątecznych tagów użyłam wykrojnika z firmy Heffy Doodle. Bardzo lubię z niego korzystać, ponieważ jest niesamowicie uniwersalny i doskonale nada się na każdą okazję. Dodatkowo jest stosunkowo duży, dzięki czemu daje spore pole do popisu w kwestii ozdób, które mogą się znaleźć na jego froncie oraz sporo miejsca na wypisanie życzeń z tyłu zawieszki.

Kleo ARTer Ego

W przypadku moich tagów postawiłam jednak na nieco inne wykończenie. Mianowicie, postanowiłam wykonać zawieszki z „shakerem” w środku. Wspomniany wcześniej wykrojnik Heffy Doodle daje możliwość wykrawania zarówno pełnego taga, jak i samej ramki, dzięki czemu stworzenie „shakera” będzie banalnie proste. Wystarczy wyciąć 2 ramki taga z preferowanego papieru, w moim przypadku były to papiery świąteczne z kolekcji Echo Parku oraz My Favorite Things. Następnie wykrojnikiem pełnego taga wycięłam elementy z przezroczystej folii. Każdą z ramek przykleiłam do folijki , a następnie obie strony skleiłam ze sobą taśmą dystansującą dodając do środka nieco cekinów. Fronty tagów udekorowałam stempelkami, które pokolorowałam markerami alkoholowymi.

Kleo ARTer Ego

Osobiście uwielbiam łączyć na swoich inspiracjach stempelki z różnych zestawów i firm, dlatego też do wykonania tej inspiracji, również wykorzystałam kilka zestawów stempli. Idealnym dodatkiem do zawieszek będą wszelkiego rodzaju nity, wstążeczki czy sznureczki. Ja w ostatnim czasie popadłam w zachwyt nad wstążeczkami Old Fashion, a akurat tak się składa, że miałam kolory, które fantastycznie zgrały się z resztą kompozycji. Wszystkie produkty jakich użyłam do wykonania tych tagów są podlinkowane poniżej.

Kleo ARTer Ego
Kleo ARTer Ego

Zestaw stempli z pingwinkami (prezent, kierunkowskaz)

Papier w zielone kropeczki

Papier w biało czerwone paseczki

Folia do shakerów

Taśma dystansująca 3D

Cekiny

Wstążka Old Fashion – oliwkowa

Krokodyl – nitownica We R Memory Keepers

Glossy Accent

Gelly Roll – rozmiar 10

Markery – różne zestawy


Przy okazji przypominamy, że dziś do godziny 24.00 świętujemy BLACK FRIDAY – także zapraszamy do sklepu 🙂

Black Friday
Posts created 13

2 thoughts on “Kleo ARTer Ego – witamy w zespole DT :)

    1. Malwinko, bardzo dziękuję i niezmiernie się cieszę, że mogłam dołączyć do tak fantastycznego zespołu ❤️ Mam też nadzieję, że uda mi się faktycznie zainspirować kogoś do kolorowania 🥰

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top